БЛОГ ЯРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ТАРАСЮК: перший web-сайт в Україні з вивчення ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

РЕЗЮМЕ ІРИНИ_ЯРИНИ ВОЛОДИМИРІВНИ ТАРАСЮК

- Дівчино, а якою діяльністю Ви займались протягом 2016 року? - Створила перші сайти з вивчення оперативно-розшукової діяльності та творчі з фото троянд, ІТ 21 століття потребують новітніх систем навчання...книжку написалаРезюме: Тарасюк Ірина_Ярина Володимирівна народилася у м. Київ. українка, освіта вища, вчена ступінь: кандидат юридичних наук, спеціалізація 21.00.06 - оперативно-розшукова діяльність, вчене звання: доцент СТ та ОРД.

Ветеран ОВС, пенсіонер з 07.11.15; інвалід 2 групи, вислуга років в ОВС полковника міліції  у відставці Тарасюк І.В. більш 28 років.

Хоббі ІТ-технології: вільне володіння GIMP2, Easy GIF Animator, Adobe Photoshop, Movie maker, Collage maker, ThunderSoft Video to GIF Converter та інші; фотографування людей та квітів, дизайн фото - є бачення  найгарніших рис, вдосконалюю знання та розуміння HTML, CSS.

Блогер, має власні сайти: самостійно створила освітній: http://blogdocentyarynatara.io.ua/ - перший веб-сайт в Україні з вивчення ОРД: 215 публікації (на 15.10.16)

другий з ОРД:  http://ord-irina.pp.ua/

та сайти творчі: http://gifkirinki.pp.ua;

http://rozy-yasno-krasota-zemnaya.webnode.com.ua/blog/, створено 5 852 фото, коллажі.

Дарувати знання, красу земну - це і є любов до України...

e-mail: iriska_69@ukr.net

Досвід роботи: 1986-1991 навчалася в Київському державному університеті імені Тараса Григоровича Шевченка.

З 1991  – 1998 працювала оперуповноваженим, старшим оперуповноваженим МВС України, навчалася в ад’юнктурі НАВСУ.

20 років працювала в НАВС. В 1999 році 29 січня захистила дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук із спеціальністі 21.00.06. – оперативно-розшукова діяльність:

Перша жінка в Україні кандидат юридичних наук зі спеціальності ОРД. Тарасюк І.В. має почесне місце серед вітчизняних вчених, які зробили вагомий внесок  у розвиток теорії і практики оперативно-розшукової діяльності в Україні.

1999 - 2015: 16 років бездоганно пропрацювала на посаді доцента кафедри СТ та ОРД НАВС.

06.11.2015 звільнена за скороченням штатів.silent

Приймала участь у створенні музею оперативних служб: співавтор "Історії міліції України",у 2010р. була нагороджена відзнакою НЦБ Інтерполу МВС України «За заслуги» ІІ ступеня.у 2011р. була нагороджена відзнакою МВС України «За сумлінну службу» І ступеня.Пройшла курси підвищення кваліфікації МВС України НАВС у 2014р.

Доценту Тарасюк було присвоєне вчене звання «Доцент» кафедри «спеціальна техніка та оперативно-розшукове-документування» - диплом від 16 травня 2014 року 12 ДЦ. Доцент Тарасюк І.В. автор та співавтор більш 70 друкованих праць, з них є навчальні посібники:

«Оперативно-розшукова діяльність», Програмний продукт: «Мультимедійний навчальний посібник «Оперативно-розшукова діяльність», «Негласні слідчі розшукові дії» тощо. Створила навчальні фільми, презентації, майстер-класи. Фахівець викладання навчальних дисциплін «Оперативно-розшукова діяльність», «Організація і тактика проведення негласних слідчих (розшукових) дій», «Оперативно-розшукове документування», «Інформаційно-аналітичне забезпечення ОРД», «Психологія ОРД» для курсантів та слухачів. Креативна та самостійна, в науково-педагогічній діяльності інтелектуальна, толерантна та альтруістична, до своєї роботи відноситься сучасно, аналітично. Кваліфікований, професійно грамотний працівник. Вільно володіє ІТ – технологіями, які активно впроваджувала в навчальний процес НАВС. У педагогічній діяльності використовує передові навчально-методичні технології, вміло впроваджує в навчальний процес сучасні методи навчання: розробляє мультимедійні навчально-методичні матеріали для проведення лекційних та практичних занять, тактико-спеціальних навчань, Систематично вивчає прогресивний міжнародний досвід діяльності поліції країн США та Європи, поєднує теорію та практику оперативно-розшукової діяльності. У 2014/2015 навч. рік розроблено та опрацьовано: 5 (п'ять) НМК з навчальної дисципліни «ОРД» для курсантів 2 та 3 курсів та слухачів, та 2 (два) «Практикум з ведення ОРС». Систематично проводила заходи навчального, наукового або практичного спрямування з курсантами НАВС: курсант 302 гр., де доцент Володимирівна викладала навчальну дисципліну «ОРД» – К….. Олексій. затримав двох осіб, під час скоєння злочину. Курсанти Ангеліна (2013 р.) та Ганна (2015 р.) зайняли 1 та 2 місце у наукових конкурсах наукових робіт курсантів НАВС. У 2015/2016 н.рік доцентом Тарасюк І.В. розроблено та опрацьовано: Навчально-методичне забезпечення з навчальної дисципліни «Організація і тактика проведення негласних слідчих (розшукових) дій» та на другий семестр 2016 року з навчальної дисципліни «ОРД».

Ірина Володимирівна знає як зацікавити студентське коло щодо вирішення питань протидії злочинності, про це свідчать здобутки її учнів, серед яких є доктор наук, кандидати юридичних наук, магістри, а головне практичні працівники, які досконало працюючи в оперативних підрозділах, підтверджують знання, отримані від неї в НАВС.

Працюючи кожен день, опрацьовує наукові джерела та публіцистику, створює фотоколлажі, відеоролікі,  фотографує, спостерігає, вивчає новітні технології...Обновлен 13 фев 2017. Создан 27 ноя 2016  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником